BETTY ЕЛЕК

680.00 ден +18% DDV

BETTY елек

Има два џеба, изработени се од полар материјал, во бела боја со везено лого.
Величини кои се достапни S, M, L, XL, 2XL и 3XL.
Цената на дуксерот е 680,00 ден + 18%ДДВ

Additional information

Боја

бела

Величини

2XL, 3XL, L, M, S, XL