stem

Dr.Viton® SWISS APPLE Stem cell

Моќен регенеративен серум, стимулира производство на колаген и еластин,
го одржува младешкиот сјај, енергија и изглед на вашата кожа.

vitaminc

Dr.Viton® Vitamin C FACE SERUM

Ги намалува линиите, брчките и подочниците, го стимулира производството на колаген правејќи ја кожата помазна, помека и посветла

operil

ОПЕРИЛ® спреј за возрасни
ОПЕРИЛ® П спреј за нос за деца

Го намалува отокот на носната слузница и секрецијата на носот. На тој начин се олеснува дишењето преку носот и се ублажуваат придружните знаци на настинката

livsane

LIVSANE Магнезиум 500 mg високо концентриран

livsane1

LIVSANE HOT LEMON 20 кесички топол напиток со вкус на лимон

ad

A+D 3 капки воден раствор 10 ml

Дополнителен извор на витамин А+Д за возрасни и деца над 3 години.

propolis

ProPolis Plus® таблети

Диететски суплемент, содржи прополис и витамин Ц и е со природна овошна арома

septolete

Септолете® тотал 16 пастили

Септолете тотал – Целосен третман за болки во грлото. Септолете тотал содржи единствена комбинација на 2 активни состојки кои овозможуваат тројно дејство:
– Брзо ја намалува болката
– Го намалува воспалението
– Дејствува против вируси, бактерии и габички

septolete1

Септолете® тотал спреј за уста, раствор 30 ml

Септолете тотал – Целосен третман за болки во грлото. Септолете тотал содржи единствена комбинација на 2 активни состојки кои овозможуваат тројно дејство:
– Брзо ја намалува болката
– Го намалува воспалението
– Дејствува против вируси, бактерии и габички

diavron

ДИАВРОН 600 30 таблети за дијабетичари

Додаток во исхрана, благотворно дејствува на разградување на шеќерите
во организмот. Ја помага нормалната циркулација и чувствителноста
на нозете кај дијабетичарите

tio

Thiomucase АНТИЦЕЛУЛИТ ГЕЛ 200 ml

• Спречува појава и редукција на постоечкиот целулит
• Превентивно дејствува на создавање масни наслаги
• Го намалува обемот на бутините и половината
• Кожата ја прави затегната, нежна и убава

lea

Lea ревитализирачки крем со гоџи бобинки, витамин Е и Q10

ЗОШТО ДА НЕ БИДЕТЕ УБАВИ?
Идеалната комбинација овозможува ултра антиоксидативен ефект.
Помогнете ѝна вашата кожа во одржување на виталноста и убавината.

Пред употреба внимателно прочитаjте го упатството во пакувањето. За повеќе информации обратете се кај Вашиот лекар или фармацевт.